تفاوت نمای فلزی استرچ متال و پانچ متال

تفاوت نمای فلزی استرچ متال و پانچ متال

تفاوت نمای فلزی استرچ متال و پانچ متال

تفاوت نمای فلزی استرچ متال و پانچ متال 700 466 عاطفه زمانی

یکی از جدید ترین نماهای ساختمان، نمای استرچ متال است. نمای استرچ متال با استفاده از ورق های فلزی کششی استرچ متال ایجاد می شود و باتوجه به ظاهر مدرن و شیکی که دارد از نماهای ساختمانی پرطرفدار در چند سال اخیر است. همچنین نمای استرچ متال مزایای فراوانی نسبت به دیگر نماهای ساختمانی دارند که باعث شده برای بازسازی نمای ساختمان نیز از نمای استرچ متال استفاده شود. برای اجرای بازسازی نمای ساختمان با استرچ متال نیاز به هیچ گونه تغییر یا تخریب نمای قدیمی ساختمان نیست. همچنین برای نصب نمای استرچ متال بروی نمای قبلی نیازی به عملیات ساخت و ساز و ملات کاری نیست و ورق های فلزی استرچ متال به راحتی بروی نمای قدیمی قابل طراحی و نصب با جوش یا پیچ و پرچ هستند. نصب نمای استرچ متال سریع و کم هزینه است به همین خاطر بازسازی نمای ساختمان با استرچ متال ها به خوبی و در زمانی کوتاه می تواند نمای قدیمی و فرسوده ساختمان ها را به یک نمای شیک و مدرن تبدیل می کند. بازسازی نمای ساختمان نسبت به نوسازی نما و تغییر کلی نمای ساختمان کم هزینه تر و مقرون به صرفه است.

ویژگی ها و مزایای ورق فلزی استرچ متال موجب شده که این ورق ها از متریال های پر کاربرد برای اجرای نمای ساختمان ها باشند. طراحی نمای بیرون ساختمان ها همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. با توجه به این که نمای بیرونی ساختمان ها تاثیر مستقیم در زیبایی بصری شهرها دارد سازمان های مربوطه همچون شهرداری ها و سازمان های زیباسازی شهری نیز به نحوه اجرای نمای ساختمان ها در شهر اهمیت بالایی می دهند. در چند سال اخیر طراحی و اجرای نمای ساختمان پیشرفت چشم گیری کرده است. استفاده از مواد و متریال مدرن باعث شده که امروزه نمای بیرونی ساختمان ها قابل توجه تر از قبل باشند. در میان متریال های مختلف برای طراحی و اجرای نما، ورق های فلزی استرچ متال با توجه به ویژگی هایی که دارند جای خود را در طراحی نمای بیرونی پیدا کرده اند. نمای استرچ متال قابلیت طراحی با ایده های خلاق و نوآورانه را داراست. هیچ گونه محدودیتی در استفاده از این ورق ها برای طراحی نمای بیرونی وجود ندارد. از این رو اکثر معماران و طراحان نمای بیرونی ساختمان ها شروع به استفاده از ورق های استرچ متال برای نما کرده اند تا پروژه های خلاق و مدرن خلق کنند.

پاردیک مش تولیدکننده انواع ورق های متال مش یا استرچ متال،اکسپندد

نهایت خلاقیت و نوآوری

با ورقه های متال مش

محصول کاربردی گروه صنعتی پاردیک

گروه صنعتی پاردیک

گروه صنعتی پاردیک با نام سابق شرکت پوشش، فعالیت خود را در زمینه عایق های ساختمانی از سال 1357 آغاز کرده است .این مجموعه در جهت پیشبرد اهداف خود در صنعت ساختمان از سال 1381 اقدام به همکاری با شرکت های بنام خاورمیانه در صنعت تولید درب وپنجره های دو جداره نمود و پس از قریب به یک دهه کسب تجربه و تخصص در امور مختلف این صنعت ، فاز اول کارخانه تولیدی خود را با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک وCNC روز دنیا در سال 1391بنا نهاد و سپس در فاز دوم انواع ورقه های کششی متال مش را آغاز کرد.

پاسخگویی پشتیبانی: ۱۷:۰۰ – ۰۰۸:۰
نشانی: اصفهان، خیابان سعادت آباد
شماره تماس: ۹۵۰۱۶۹۵۰-۰۳۱