تفاوت نمای فلزی استرچ متال و پانچ متال

تفاوت نمای فلزی استرچ متال و پانچ متال

تفاوت نمای فلزی استرچ متال و پانچ متال

تفاوت نمای فلزی استرچ متال و پانچ متال 700 466 عاطفه زمانی

در سال های اخیر استفاده از ورق های فلزی در نماسازی بسیار مرسوم شده است. در میان نماهای فلزی مختلف، نمای فلزی استرچ متال، نمای پانچ متال و نمای فلزی کامپوزیت از جدید ترین نماهای دکوراتیو فلزی به حساب می آیند. نمای فلزی استرچ متال با استفاده از ورق های فلزی کششی استرچ متال، نمای پانچ متال با استفاده از ورق های فلزی پانچ شده و نمای کامپوزیت با استفاده از ورق های فلزی با متریال های مختلف ایجاد می شود. باتوجه به اینکه هر کدام از نماهای فلزی نام برده شده مزایا و معایب خاص خود را دارند در این مقاله قصد داریم به مقایسه دو نوع نمای فلزی استرچ متال و پانچ متال بپردازیم و تفاوت های آن ها را شرح دهیم.

نمای فلزی استرچ متال چیست؟

ویژگی ها و مزایای ورق فلزی استرچ متال موجب شده که این ورق ها از متریال های پر کاربرد برای اجرای نمای ساختمان ها باشند. نمای استرچ متال قابلیت طراحی با ایده های خلاق و نوآورانه را داراست. هیچ گونه محدودیتی در استفاده از این ورق ها برای طراحی نمای بیرونی وجود ندارد. از این رو اکثر معماران و طراحان نمای بیرونی ساختمان ها شروع به استفاده از ورق های استرچ متال برای نما کرده اند تا پروژه های خلاق و مدرن خلق کنند. همچنین برای اجرای بازسازی نمای ساختمان با استرچ متال نیاز به هیچ گونه تغییر یا تخریب نمای قدیمی ساختمان نیست و نمای استرچ متال به راحتی بروی نمای قدیمی قابل طراحی و نصب با جوش یا پیچ و پرچ هستند. نصب نمای استرچ متال بسیار سریع و کم هزینه است.

برای آشنایی بیشتر با نمای فلزی استرچ متال و کاربرد های توری کششی استرچ متال در نماسازی ساختمان پیشنهاد می کنیم مقاله نمای استرچ متال چیست؟ را مطالعه نمایید:

بیشتر بخوانید: نمای استرچ متال چیست؟

نمای پانچ متال چیست؟

نمای پانچ متال با استفاده از صفحات فلزی پانچ شده ایجاد می شود. برای تولید ورق های فلزی پانچ شده از دستگاه های سی ان سی استفاده می شود که بروی سطح ورق های فلزی، سوراخ هایی ایجاد می کند که در نهایت موجب تولید ورق های فلزی پانچ شده می شود. در پروسه تولید ورق های پانچ شده پس از سوراخ کردن یا به اصلاح پانچ شدن ورق های فلزی، مقدار زیادی فلز باقی مانده تولید می شود که هم موجب هدر رفت میزان زیادی فلز می شود و هم مقرون به صرفه نیست.

طراحی و اجرای انواع نمای فلزی استرچ متال با گروه صنعتی پاردیک مش

در این مقاله سعی کردیم شما را با تفاوت های نمای فلزی استرچ متال و نمای پانچ متال آشنا کنیم، باتوجه به مزایایی که از نمای فلزی استرچ متال نام برده شد و نقشی که این نمای فلزی مدرن می تواند در صنعت نماسازی و ساختمان سازی داشته باشد بهتر است در زمان خرید توری استرچ متال حتما به نمایندگان فروش این توری ها مراجعه کنید و به صورت متفرقه توری های فلزی را خریداری نکنید. گروه صنعتی پاردیک مش از تولید کنندگان برتر توری فلزی استرچ متال می باشد که طبق استانداردهای قیمت گذاری آماده فروش انواع توری کششی استرچ متال با کیفیت استاندارد می باشد. گروه صنعتی پاردیک مش، تولید کننده، طراح و اجرا کننده انواع توری فلزی استرچ در پروژه های مختلف می باشد که با سال ها تجربه در این زمینه، آماده مشاوره های طراحی و اجرا در پروژه های شما می باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان پاردیک تماس بگیرید


03136685368 – 03136672141

پاردیک مش تولیدکننده انواع ورق های متال مش یا استرچ متال،اکسپندد

نهایت خلاقیت و نوآوری

با ورقه های متال مش

محصول کاربردی گروه صنعتی پاردیک

گروه صنعتی پاردیک

گروه صنعتی پاردیک با نام سابق شرکت پوشش، فعالیت خود را در زمینه عایق های ساختمانی از سال 1357 آغاز کرده است .این مجموعه در جهت پیشبرد اهداف خود در صنعت ساختمان از سال 1381 اقدام به همکاری با شرکت های بنام خاورمیانه در صنعت تولید درب وپنجره های دو جداره نمود و پس از قریب به یک دهه کسب تجربه و تخصص در امور مختلف این صنعت ، فاز اول کارخانه تولیدی خود را با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک وCNC روز دنیا در سال 1391بنا نهاد و سپس در فاز دوم انواع ورقه های کششی متال مش را آغاز کرد.

پاسخگویی پشتیبانی: ۱۷:۰۰ – ۰۰۸:۰
نشانی: اصفهان، خیابان سعادت آباد
شماره تماس: ۹۵۰۱۶۹۵۰-۰۳۱