حفاظ و فنس فلزی با توری لوزی

حفاظ و فنس فلزی با توری لوزی کششی

حفاظ و فنس فلزی با توری لوزی

حفاظ و فنس فلزی با توری لوزی 700 465 عاطفه زمانی

حفاظ، حصار و فنس های فلزی به منظور ایجاد امنیت طراحی می شوند که برای مرزبندی، مانع رفت و آمد و محافظت از اراضی، باغات و یا مکان های دیگر قابل استفاده می باشند. امروزه استفاده از فلزها و توری لوزی در طراحی حصار، فنس و حفاظ های مختلف افزایش پیدا کرده است. متریال های فلزی از مقاومت و دوام خوبی برخوردار هستند. توری لوزی کششی از جمله توری های فلزی است که علاوه بر مقاومت، دوام و استحکام از تنوع طرح و جنس برخوردار است. در این مقاله سعی داریم طراحی و اجرای انواع حفاظ و فنس فلزی با توری لوزی کششی را مورد بحث قرار دهیم.

طراحی حفاظ و فنس فلزی با توری لوزی کششی

توری لوزی کششی با استفاده از ورق های فلزی مختلف تولید می شود که به علت روش تولید آن به صورت کشش و پرس از مقاومت و استحکام بالایی نسبت به دیگر ورق های فلزی برخوردار است. از این رو توری لوزی کششی یکی از بهترین انتخاب ها برای طراحی حفاظ و فنس های فلزی به حساب می آید. شکل ظاهری توری لوزی کششی نسبت به دیگر ورق های فلزی مدرن تر بوده و ظاهری شیک تر دارد.

ویژگی های توری لوزی در طراحی فنس فلزی

1- مقاومت بالا

 توری های فلزی لوزی قابلیت تولید با متریال های مختلفی از جمله فولاد، آهن، فولاد ضد زنگ، استیل، آلومینیوم و… را دارند، ساخت این توری ها با هر کدام از متریال های ذکر شده نوعی استحکام و مقاومت ساختاری به توری ها می افزاید. علاوه بر جنس این توری ها که از فلزهای مقاوم تهیه می شود، پروسه تولید آن ها که به صورت کشش و پرس همزمان ورق های فلزی است و هیچ گونه برش مقطعی در سطح ورق ها ایجاد نمی کند موجب شده که مقاومت آن ها بیشتر شود. مقاومت بالای توری های لوزی کششی باعث شده برای کاربردهای مختلف از جمله حفاظ های امنیتی در کارخانجات و مناطق صنعتی، فنس های فلزی برای حصارکشی اراضی و باغات، دیوارهای امنیتی در مناطق حفاظتی و… بتوان استفاده کرد.

انواع حفاظ و فنس فلزی با توری لوزی اکسپنددمتال

2- امنیت بالا

فنس و حصارهایی که با استفاده از توری فلزی لوزی ساخته می شود نسبت به حصارهای فلزی معمولی امنیت و مقاومت بیشتری دارد. توری فلزی اکسپندد متال در برابر احتراق، انفجار، ضربه و… از مقاومت بالایی برخودار بوده و همین امر موجب شده که در صورت استفاده در مناطق حفاظتی از امنیت بالایی برخودار باشد. این توری های فلزی باتوجه به ساختار مشبکی که دارند در برابر سخت ترین ضربات و یا برش ها مقاوم بوده و بهترین گزینه برای حصارکشی و موانع رفت و آمد به حساب می آیند.

3- ظاهر مدرن

شکاف یا سوراخ هایی که در سطح ورق های لوزی وجود دارد و به اصطلاح چشمه نامیده می شوند از تنوع طرح بالایی برخوردار هستند. چشمه های توری کششی لوزی دارای اشکال هندسی مختلف از جمله الماسی، شش ضلعی های منظم و نامنظم، بیضی و… هستند. همچنین با تغییر میزان بازشدگی چشمه ها می توان میزان دید را کاهش یا افزایش داد. در مواردی که از توری های کششی لوزی برای ساخت فنس، حصار، درب های امنیتی و… استفاده می شود و دید نامحدود در آن ها از اهمیت بالایی برخودار است می توان از توری هایی با چشمه های کوچکتر استفاده کرد تا مانع دید شود.

انواع فنس فلزی با توری لوزی فلزی اکسپندد

4- دوام و طول عمر بالا

توری های لوزی نسبت به توری های فلزی معمولی در برابر عوامل مختلف محیطی از طول عمر بیشتری برخوردار هستند. این توری ها نسبت به زنگ زدگی و خورندگی مقاومت خوبی دارند. همچنین توری های لوزی قابلیت رنگ آمیزی به روش های مختلف را دارند که می تواند بر دوام و طول عمر آن ها در برابر شرایط مختلف جوی بیافزاید. باتوجه به ویژگی هایی که از این توری های فلزی ذکر شد مطمئنا استفاده از آن ها نسبت به دیگر توری فلزی مشابه در بازار مقرون به صرفه تر است.

توری های لوزی فلزی از جمله توری های فلزی مقاوم با استحکام و امنیت بالا هستند که باتوجه به ویژگی های ساختاری شان، قابلیت کاربرد در ساخت انواع حصار و فنس فلزی، درب های فلزی، مانع امنیتی، دیوارهای حفاظتی و… را دارند و نسبت به توری های فلزی مشابه در بازار مقرون به صرفه تر هستند.

برای آشنایی بیشتر با کاربردهای توری فلزی لوزی در ساخت وسایل فلزی مختلف می توانید مقاله ساخت وسایل فلزی با توری لوزی اکسپندد را مطالعه نمایید:

فروش انواع توری لوزی کششی در پاردیک مش

در این مقاله سعی کردیم شما را با یکی دیگر از کاربرد های فراوان توری لوزی کششی در ساخت حفاظ و فنس های فلزی شما آشنا کنیم، از این رو با توجه به کاربردهای متنوع این محصولات در ساخت وسایل مختلف فلزی از جمله فنس فلزی، حفاظ و حصار فلزی و…، بهتر است در زمان انتخاب و خرید توری کششی لوزی حتما به نمایندگان فروش معتبر این توری ها مراجعه کنید و به صورت متفرقه توری های لوزی را خریداری نکنید. گروه صنعتی پاردیک مش از تولید کنندگان برتر توری فلزی اکسپندد متال می باشد که طبق استانداردهای قیمت گذاری آماده فروش انواع توری فلزی اکسپندد متال با کیفیت استاندارد می باشد. گروه صنعتی پاردیک مش، تولید کننده، طراح و اجرا کننده انواع توری فلزی اکسپندد در پروژه های مختلف می باشد که با سال ها تجربه در این زمینه، آماده مشاوره های طراحی و اجرا در پروژه های شما می باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان پاردیک تماس بگیرید


03136685368 – 03136672141

پاردیک مش تولیدکننده انواع ورق های متال مش یا استرچ متال،اکسپندد

نهایت خلاقیت و نوآوری

با ورقه های متال مش

محصول کاربردی گروه صنعتی پاردیک

گروه صنعتی پاردیک

گروه صنعتی پاردیک با نام سابق شرکت پوشش، فعالیت خود را در زمینه عایق های ساختمانی از سال 1357 آغاز کرده است .این مجموعه در جهت پیشبرد اهداف خود در صنعت ساختمان از سال 1381 اقدام به همکاری با شرکت های بنام خاورمیانه در صنعت تولید درب وپنجره های دو جداره نمود و پس از قریب به یک دهه کسب تجربه و تخصص در امور مختلف این صنعت ، فاز اول کارخانه تولیدی خود را با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک وCNC روز دنیا در سال 1391بنا نهاد و سپس در فاز دوم انواع ورقه های کششی متال مش را آغاز کرد.

پاسخگویی پشتیبانی: ۱۷:۰۰ – ۰۰۸:۰
نشانی: اصفهان، خیابان سعادت آباد
شماره تماس: ۹۵۰۱۶۹۵۰-۰۳۱