حفاظ و فنس فلزی با توری لوزی

حفاظ و فنس فلزی با توری لوزی کششی

حفاظ و فنس فلزی با توری لوزی

حفاظ و فنس فلزی با توری لوزی 700 465 عاطفه زمانی

حفاظ، حصار و فنس های فلزی به منظور ایجاد امنیت طراحی می شوند که برای مرزبندی، مانع رفت و آمد و محافظت از اراضی، باغات و یا مکان های دیگر قابل استفاده می باشند. امروزه استفاده از فلزها در طراحی حصار، فنس و حفاظ های مختلف افزایش پیدا کرده است. متریال های فلزی از مقاومت و دوام خوبی برخوردار هستند. توری لوزی کششی از جمله توری های فلزی است که علاوه بر مقاومت، دوام و استحکام از تنوع طرح و جنس برخوردار است. در این مقاله سعی داریم طراحی و اجرای انواع حفاظ و فنس فلزی با توری لوزی کششی را مورد بحث قرار دهیم.

طراحی حفاظ و فنس فلزی با توری لوزی کششی

توری لوزی کششی با استفاده از ورق های فلزی مختلف تولید می شود که به علت روش تولید آن به صورت کشش و پرس از مقاومت و استحکام بالایی نسبت به دیگر ورق های فلزی برخوردار است. از این رو توری لوزی کششی یکی از بهترین انتخاب ها برای طراحی حفاظ و فنس های فلزی به حساب می آید. شکل ظاهری توری لوزی کششی نسبت به دیگر ورق های فلزی مدرن تر بوده و ظاهری شیک تر دارد.

ویژگی های توری لوزی در طراحی فنس فلزی

مقاومت توری های فلزی با توجه به متریالی که دارند متفاوت است. توری لوزی کششی قابلیت تولید با انواع متریال ها از جمله فولاد، آهن، فولاد ضد زنگ، استیل، آلومینیوم و… دارد همین امر موجب شده که از توری های لوزی کششی برای پروژه های مختلف استفاده کرد. برای حصارکشی اراضی و باغات بهتر است از فنس های فلزی آهنی استفاده کنید.

پاردیک مش تولیدکننده انواع ورق های متال مش یا استرچ متال،اکسپندد

نهایت خلاقیت و نوآوری

با ورقه های متال مش

محصول کاربردی گروه صنعتی پاردیک

گروه صنعتی پاردیک

گروه صنعتی پاردیک با نام سابق شرکت پوشش، فعالیت خود را در زمینه عایق های ساختمانی از سال 1357 آغاز کرده است .این مجموعه در جهت پیشبرد اهداف خود در صنعت ساختمان از سال 1381 اقدام به همکاری با شرکت های بنام خاورمیانه در صنعت تولید درب وپنجره های دو جداره نمود و پس از قریب به یک دهه کسب تجربه و تخصص در امور مختلف این صنعت ، فاز اول کارخانه تولیدی خود را با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک وCNC روز دنیا در سال 1391بنا نهاد و سپس در فاز دوم انواع ورقه های کششی متال مش را آغاز کرد.

پاسخگویی پشتیبانی: ۱۷:۰۰ – ۰۰۸:۰
نشانی: اصفهان، خیابان سعادت آباد
شماره تماس: ۹۵۰۱۶۹۵۰-۰۳۱