راهنمای انتخاب درست ورق کششی مش

راهنمای خرید و انتخاب درست ورق کششی مش

راهنمای انتخاب درست ورق کششی مش

راهنمای انتخاب درست ورق کششی مش 700 400 عاطفه زمانی

ورق کششی مش از جمله ورق های فلزی طرح داری هستند که از نظر متریال، ابعاد، ضخامت، طرح چشمه و… تنوع بالایی دارند. باتوجه به تنوع بالای ورق کششی مش، انتخاب ورق مناسب برای پروژه مورد نظر نیازمند آشنایی کامل با ورق های کششی و کاربری هر کدام از ورق ها در مکان مناسب است. از این رو در این مقاله سعی نموده ایم راهنمای درست خرید و انتخاب ورق کششی مش را قرار دهیم.

راهنمای خرید ورق کششی مش براساس ضخامت ورق

فرآیند تولید ورق کششی مش به گونه ای است که ورق های کششی در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین ضخامت های متفاوت قادر به تولید هستند. ضخامت ورق کششی مش بر نوع کاربری و استفاده از ورق در پروژه های مختلف تاثیر گذار است. ضخامت کلی ورق کششی مش بین بازه 8-1 میلی متر می باشد. ورق های کششی مش با ضخامت 4-1 میلی متر مناسب استفاده برای انواع دکوراسیون داخلی از جمله کف و سقف کاذب، پارتیشن، وسایل فلزی دکوراتیو و… می باشد و ورق کششی مش با ضخامت 8-4 میلی متر مناسب استفاده در کارخانجات صنعتی، تجهیزات و استراکچر های صنعتی، حفاظ و فنس های امنیتی و… می باشد.

راهنمای خرید ورق کششی مش براساس جنس ورق

ورق کششی مش متریالی فلزی دارد و از این رو با اکثر ورق های فلزی از جمله فولاد، فولاد ضدزنگ، آهن، آلومینیوم، مس، استیل و… قابلیت تولید دارد. ورق های کششی مش براساس جنسی که دارند در مکان های مختلف کاربرد و استفاده های ویژه ای دارند. ورق کششی مش فولادی مناسب استفاده در پروژه هایی همچون دستگاه های صنعتی و تجهیزات امنیتی کاربرد دارند. ورق کششی مش آلومینیوم، مس و استیل مناسب استفاده برای نمای دکوراتیو فلزی، پارتیشن، وسایل دکوراتیو فلزی و… می باشند.

راهنمای خرید ورق کششی مش براساس طول چشمه

ورق های کششی مش دارای ساختاری طرحدار و شبکه ای هستند که طرح های ایجاد شده به واسطه برش و کشش ورق های مش به وجود آمده است. چشمه های ورق کششی مش تنوع بالایی از نظر طول چشمه، عرض چشمه و طرح چشمه دارند. هر کدام از این ورق ها مناسب استفاده برای کاربری خاصی هستند. ورق های کششی که دارای چشمه های باز هستند مناسب استفاده در حفاظ و فنس های مختلف باغی و نمای دکوراتیو فلزی هستند و ورق های کششی مش با چشمه های بسته مناسب استفاده برای ساخت وسایل دکوراتیو فلزی، پارتیشن، جداکننده های مختلف و… هستند.

برای آشنایی بیشتر با انواع ورق فلزی کششی و مقایسه آن ها با یکدیگر پیشنهاد می کنیم مقاله مقایسه انواع ورق فلزی کششی را مطالعه نمایید:

پاردیک مش طراحی، نصب و اجرای انواع ورق فلزی مش

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات کامل درباره ورق های فلزی مش، نحوه نصب ورق های مش و شیوه اجرای آن ها در اختیارتان قرار دهیم. با توجه به ویژگی ها و مزیت های مختلفی که از ورق های کششی متال مش نام بردیم، می توان گفت که این ورق های کششی فلزی یکی از جدیدترین و در عین حال کاربردی ترین ورق های فلزی در عصر حاضر هستند. باتوجه به این که تنوع طرح و سایز چشمه های ورق های مش (متال مش) بالا است، این که کدام نوع ورق متال مش برای پروژه شما مناسب تر است نیاز به مشاوره با متخصصان باتجربه دارد. کارشناسان باتجربه پاردیک مش در خدمت مشتریان عزیز هستند تا مناسب ترین متریال را پیشنهاد دهند.


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان پاردیک تماس بگیرید


03136685368 – 03136672141

پاردیک مش تولیدکننده انواع ورق های متال مش یا استرچ متال،اکسپندد

نهایت خلاقیت و نوآوری

با ورقه های متال مش

محصول کاربردی گروه صنعتی پاردیک

گروه صنعتی پاردیک

گروه صنعتی پاردیک با نام سابق شرکت پوشش، فعالیت خود را در زمینه عایق های ساختمانی از سال 1357 آغاز کرده است .این مجموعه در جهت پیشبرد اهداف خود در صنعت ساختمان از سال 1381 اقدام به همکاری با شرکت های بنام خاورمیانه در صنعت تولید درب وپنجره های دو جداره نمود و پس از قریب به یک دهه کسب تجربه و تخصص در امور مختلف این صنعت ، فاز اول کارخانه تولیدی خود را با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک وCNC روز دنیا در سال 1391بنا نهاد و سپس در فاز دوم انواع ورقه های کششی متال مش را آغاز کرد.

پاسخگویی پشتیبانی: ۱۷:۰۰ – ۰۰۸:۰
نشانی: اصفهان، خیابان سعادت آباد
شماره تماس: ۹۵۰۱۶۹۵۰-۰۳۱