رنگ آمیزی انواع توری لوزی کششی

انواع روش های رنگ آمیزی توری لوزی کششی

رنگ آمیزی انواع توری لوزی کششی

رنگ آمیزی انواع توری لوزی کششی 594 528 عاطفه زمانی

انواع توری لوزی کششی قابلیت رنگ آمیزی، آبکاری و گالوانیزه کردن را دارند. رنگ آمیزی توری های لوزی علاوه بر زیبایی ظاهری به افزایش مقاومت و دوام آن ها در برابر عوامل مختلف می انجامد. با توجه به این که هیچ نقطه جوشی بروی سطح توری لوزی کششی وجود ندارد رنگ آمیزی توری ها از کیفیت مطلوبی برخوردار خواهد بود. برای رنگ آمیزی توری های کششی می توان از انواع مختلف رنگ های مایع، رنگ های کوره ای، رنگ های پودری و رنگ های الکترواستاتیک استفاده نمود که در ادامه این مقاله با هر یک از روش ها آشنا خواهید شد.

انواع روش های رنگ آمیزی توری لوزی کششی

توری لوزی کششی از جمله متریال هایی است که به راحتی قابلیت رنگ آمیزی دارد. رنگ آمیزی توری لوزی کششی موجب می شود استفاده و کاربرد آن ها در پروژه های مختلف ساخت و ساز افزایش پیدا کند. با توجه به این که امروزه استفاده از رنگ ها در دکوراسیون داخلی و خارجی پروژه های ساختمانی بسیار مرسوم شده است مطمئنا متریالی قابل استفاده خواهد بود که قابلیت رنگ آمیزی نیز داشته باشد. توری های لوزی فلزی استرچ متال با روش های مختلف رنگ آمیزی قابل رنگ شدن هستند.

قابلیت رنگ آمیزی توری لوزی کششی 

دکوراسیون داخلی المان های متنوعی دارد و متریالی می تواند در طراحی داخلی بیشترین کاربرد را داشته باشد که منعطف باشد و بتوان آن را با دیگر المان های موجود در فضا هماهنگ کرد. توری لوزی کششی استرچ متال علاوه بر تنوع بافتی که دارد قابل رنگ آمیزی نیز می باشد. این قابلیت باعث شده که بتوان توری های لوزی استرچ متال را با رنگ آمیزی متنوع در دکوراسیون داخلی جای داد. از توری لوزی های رنگ شده می توان به عنوان روکش دیوار در ساختمان های اداری، تجاری، تفریحی و مراکز خرید به دلیل سطح روشن و زیبا استفاده کرد. جداکننده ها و دیوارهای خسته کننده ای که در دکوراسیون داخلی فضاهای بزرگ تفریحی یا تجاری وجود دارند را می توان با استفاده از توری لوزی رنگ شده به فضاهایی منعطف و پویا تبدیل کرد.

پاردیک مش، عرضه کننده انواع توری لوزی کششی رنگی

در این مقاله سعی کردیم انواع روش های رنگ آمیزی توری لوزی کششی را به طور کامل شرح دهیم با توجه به این که توری لوزی کششی قابلیت تولید در رنگ های مختلف را دارد استفاده از این توری های لوزی در پروژه های مختلف ساخت و ساز روز به روز در حال افزایش است. از این رو پیشنهاد می شود برای خرید انواع توری لوزی کششی حتما به نمایندگان فروش این توری ها مراجعه کنید و به صورت متفرقه توری های لوزی را خریداری نکنید. گروه صنعتی پاردیک مش از تولید کنندگان برتر توری لوزی کششی می باشد که با ارائه لیست قیمت به روز از توری لوزی کششی طبق استانداردهای قیمت گذاری آماده فروش انواع توری کششی با کیفیت استاندارد می باشد.

پاردیک مش تولیدکننده انواع ورق های متال مش یا استرچ متال،اکسپندد

نهایت خلاقیت و نوآوری

با ورقه های متال مش

محصول کاربردی گروه صنعتی پاردیک

گروه صنعتی پاردیک

گروه صنعتی پاردیک با نام سابق شرکت پوشش، فعالیت خود را در زمینه عایق های ساختمانی از سال 1357 آغاز کرده است .این مجموعه در جهت پیشبرد اهداف خود در صنعت ساختمان از سال 1381 اقدام به همکاری با شرکت های بنام خاورمیانه در صنعت تولید درب وپنجره های دو جداره نمود و پس از قریب به یک دهه کسب تجربه و تخصص در امور مختلف این صنعت ، فاز اول کارخانه تولیدی خود را با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک وCNC روز دنیا در سال 1391بنا نهاد و سپس در فاز دوم انواع ورقه های کششی متال مش را آغاز کرد.

پاسخگویی پشتیبانی: ۱۷:۰۰ – ۰۰۸:۰
نشانی: اصفهان، خیابان سعادت آباد
شماره تماس: ۹۵۰۱۶۹۵۰-۰۳۱