نورپردازی نمای اکسپندد متال

نورپردازی نمای اکسپندد متال در ساختمان

نورپردازی نمای اکسپندد متال

نورپردازی نمای اکسپندد متال 700 476 عاطفه زمانی

نمای اکسپندد متال جزء جدید ترین نمای دکوراتیو فلزی ساختمان است که باتوجه به ظاهر شیک و مدرنی که دارد از متریال های موفق برای ایده های خلاقانه در طراحی نمای فلزی ساختمان می باشد. نورپردازی نمای ساختمان به اندازه طراحی نمای ساختمان حائز اهمیت است و در نمایش موفق نمای ساختمان نقش اساسی دارد. نمای اکسپندد متال باتوجه با ساختار مشبکی که دارد نورپردازی ویژه ای دارد که در این مقاله قصد داریم به طور کامل روش های نورپردازی نمای فلزی اکسپندد متال را شرح دهیم.

نمای دکوراتیو فلزی با اکسپندد متال

یکی از جدید ترین نماهای ساختمان، نمای اکسپندد متال است. نمای اکسپندد متال با استفاده از ورق های فلزی کششی اکسپندد متال ایجاد می شود و باتوجه به ظاهر مدرن و شیکی که دارد از نماهای ساختمانی پرطرفدار در چند سال اخیر است. همچنین نمای اکسپندد متال مزایای فراوانی نسبت به دیگر نماهای ساختمانی دارند که باعث شده برای طراحی نمای بیرونی ساختمان نیز از نمای اکسپندد متال استفاده شود. برای طراحی نمای ساختمان با اکسپندد متال نیاز به هیچ گونه تغییر یا تخریب نمای قدیمی ساختمان نیست. همچنین برای نصب نمای اکسپندد متال بروی نمای قبلی نیازی به عملیات ساخت و ساز و ملات کاری نیست و ورق های فلزی اکسپندد متال به راحتی بروی نمای قدیمی قابل طراحی و نصب با جوش یا پیچ و پرچ هستند. نصب نمای اکسپندد متال سریع و کم هزینه است به همین خاطر بازسازی نمای ساختمان با اکسپندد متال ها به خوبی و در زمانی کوتاه می تواند نمای قدیمی و فرسوده ساختمان ها را به یک نمای شیک و مدرن تبدیل می کند. 

پاردیک مش تولیدکننده انواع ورق های متال مش یا استرچ متال،اکسپندد

نهایت خلاقیت و نوآوری

با ورقه های متال مش

محصول کاربردی گروه صنعتی پاردیک

گروه صنعتی پاردیک

گروه صنعتی پاردیک با نام سابق شرکت پوشش، فعالیت خود را در زمینه عایق های ساختمانی از سال 1357 آغاز کرده است .این مجموعه در جهت پیشبرد اهداف خود در صنعت ساختمان از سال 1381 اقدام به همکاری با شرکت های بنام خاورمیانه در صنعت تولید درب وپنجره های دو جداره نمود و پس از قریب به یک دهه کسب تجربه و تخصص در امور مختلف این صنعت ، فاز اول کارخانه تولیدی خود را با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک وCNC روز دنیا در سال 1391بنا نهاد و سپس در فاز دوم انواع ورقه های کششی متال مش را آغاز کرد.

پاسخگویی پشتیبانی: ۱۷:۰۰ – ۰۰۸:۰
نشانی: اصفهان، خیابان سعادت آباد
شماره تماس: ۹۵۰۱۶۹۵۰-۰۳۱